Топло-хладно у Врбасу

У 24. колу сениорска екипа Светог Ђорђa поражена је на гостовању у Врбасу од истоимене екипе резултатом 93:84 . Играчи тренера Милана Боснића одиграли су овај меч попринципу „топло – хладно“, где су прву четвртину изгубили девет рпоена разлике а другу четвртину добили са четрнаест поена разлике . Кључну трећу четвртину изгубили су са деветнаест разлике а последњу добили са осам поена разлике . Ти наведени подаци довољно говоре о променљивој игри екипе из Житишта која није успела да спречи играче Врбаса да постигну 14 тројки . Податак да је кошаркаш домаће екипе Радиновић постигао 46 поена (6 тројки), довољно говори колико су шансе да се оствари победа у Врбасу биле мале . Следеће 25. коко игра се 19.04.2013. (субота) са почетком у 20.00 а у Житиште долази Велика Кикинда из Кикинде, која је већ изгубила шансу за опстанак у лиги, а играчи Светог Ђорђа желе да се победом одуже својим навијачима у последњој овосезонској утакмици у Житишту.