Распоред

1 коло – субота/недеља 01.10.2016-02.10.2016
ТОПОЛА Бачка Топола 66 16 18 15 17 0
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште 81 19 8 26 28 0
2 коло – субота/недеља 08.10.2016-09.10.2016
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште 94 25 27 20 22 0
СТАРА ПАЗОВА Стара Пазова 74 26 17 18 13 0
3 коло – субота/недеља 15.10.2016-16.10.2016
ХАЈДУК Кула 74 12 20 20 22 0
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште 101 28 30 25 18 0
4 коло – субота/недеља 22.10.2016-23.10.2016
КРИС КРОС Панчево
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 22.10.2016.
5 коло – субота/недеља 29.10.2016-30.10.2016
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ЖЕЛЕЗНИЧАР Инђија СУБОТА, 29.10.2016.
6 коло – субота/недеља 05.11.2016-06.11.2016
СЛОВЕН Рума
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 05.11.2016.
7 коло – субота/недеља 12.11.2016-13.11.2016
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ВРБАС Врбас СУБОТА, 12.11.2016.
8 коло – субота/недеља 19.11.2016-20.11.2016
ДУНАВ 2014 Апатин
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 19.11.2016.
9 коло – субота/недеља 26.11.2016-27.11.2016
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
АКАДЕМИК Србобран СУБОТА, 26.11.2016.
10 коло – субота/недеља 03.12.2016-04.12.2016
НОВА ПАЗОВА Нова Пазова
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 03.12.2016.
11 коло – субота/недеља 10.12.2016-11.12.2016
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ЦРВЕНКА Црвенка СУБОТА, 10.12.2016.
12 коло – субота/недеља 17.12.2016-18.12.2016
РАДНИЧКИ Ковин
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 17.12.2016.
13 коло – субота/недеља 24.12.2016-25.12.2016
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ЈЕДИНСТВО Нови Бечеј СУБОТА, 24.12.2016.
14 коло – субота/недеља 28.01.2017-29.01.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ТОПОЛА Бачка Топола СУБОТА, 28.01.2017.
15 коло – субота/недеља 04.02.2017-05.02.2017
СТАРА ПАЗОВА Стара Пазова
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 04.02.2017.
16 коло – субота/недеља 11.02.2017-12.02.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ХАЈДУК Кула 0:00
17 коло – субота/недеља 18.02.2017-19.02.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
КРИС КРОС Панчево СУБОТА, 18.02.2017.
18 коло – субота/недеља 25.02.2017-26.02.2017
ЖЕЛЕЗНИЧАР Инђија
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 25.02.2017.
19 коло – субота/недеља 04.03.2017-05.03.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
СЛОВЕН Рума СУБОТА, 04.03.2017.
20 коло – субота/недеља 11.03.2017-12.03.2017
ВРБАС Врбас
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 11.03.2017.
21 коло – субота/недеља 18.03.2017-19.03.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
ДУНАВ 2014 Апатин СУБОТА, 18.03.2017.
22 коло – субота/недеља 25.03.2017-26.03.2017
АКАДЕМИК Србобран
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 25.03.2017.
23 коло – субота/недеља 01.04.2017-02.04.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
НОВА ПАЗОВА Нова Пазова СУБОТА, 01.04.2017.
24 коло – субота/недеља 08.04.2017-09.04.2017
ЦРВЕНКА Црвенка
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 08.04.2017.
25 коло – субота/недеља 15.04.2017-16.04.2017
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште
РАДНИЧКИ Ковин СУБОТА, 15.04.2017.
26 коло – субота/недеља 22.04.2017-23.04.2017
ЈЕДИНСТВО Нови Бечеј
СВЕТИ ЂОРЂЕ Житиште СУБОТА, 22.04.2017.

Напиши коментар:

*


× četiri = 8