Пораз у Инђији

У 5. колу Прве мушке регионалне лиге КСВ (група север) кошаркаши Светог Ђорђа поражени су у Инђији од домаћина KK Железничара резултатом 87:72. Прва, друга и трећа четвртина су биле изједначене, али су последњу четвртину изабраници тренера Милана Боснића одиграли катастрофално и пораз је био неминован. Екипа је наступила без повређеног Павловића, а у саставу су били: Латиновић, Томић 3, Крстановић 11, Чуч 7, Арамбашић 3, Сабо 4, Скоко 6, Бољац 20, Шупут, Јованић 6, Угрчић 10. Следеће 6. коло игра се у суботу 08.11.2014. са почетком у 17.00, у ком „Свети Ђорђе“ поново гостује, овог пута у Банатском Новом Селу, новајлији у лиги „БНС“ који има учинак од свих пет победа. Биће то тежак меч за капитена Бољца и његове другове али и права прилика да се бледо издање из Инђије поправи.

У 6. колу У17 КСВ ЗР (1998, кадети) кошаркаши Светог Ђорђа победили су у Зрењанину кошаркаше „Пролетер Нафтагас 2“ резултатом 65:85. Следеће 7. коло Житиштани поново гостују у Зрењанину овог пута кошаркашима екипе „Пролетер Нафтагас“,  а меч се игра 06.11.2014. (четвртак) са почетком у 21.15 у сали Гимназије. У недељу 09.11.2014. одиграва се 8. коло у ком се састају КК „Свети Ђорђе“ – КК „Уно Гранде“ Зрењанин, меч се игра у Житишту у сали ОШ „Свети Сава“ са почетком у 15.00.