НЕЋЕ ПА НЕЋЕ – Нови пораз на нашем паркету, овог пута од Јединства из Новог Бечеја

У оквиру трећег кола 1. МРЛ група север, наша екипа је код куће претрпела праз од Јединства из Новог Бечеја. Резултат је био 78:83, по четвртинама 21:20, 15:19, 18:23, 24:11.

Наши момци су боље отворили утакмицу, али су се гости пробудили пред крај прве четвртине и пришли на само поен заостатка. У добром ритму наставили су и у другом и трећем периоду игре, везавши и серију од 16 узастопних поена.

Домаћи играчи су током највећег дела утакмице изгледали безидејно и недовољно борбено, што је пред почетак последње четвртине гостима омогућило да дођу до значајне поентерске предности.

Ипак, последњих десет минута доноси неколико атрактивних и успешних напада, али и неколико везаних одбрана нашег тима, па је утакмица на крају ушла у резултатски егал.

Гости су се боље снашли у узбудљивој завршници и заслужено дошли до победе у Житишту.

У следећем колу поново играмо на свом терену, против екипе Железничара из Инђије.