3. и 4. коло

15.10.2016.

У 3. колу кошаркаши Светог Ђорђа савладали су у Житишту „Хајдук“ из Куле резултатум 101:74. Од почетка меча изабраници тренера Милана Боснића и његовог помоћника Ненада Вигњевића кренули су силовито и после првих десет минута било је 28:12,  а после друге четвртине 26 поена у корис екипе из Житишта! Тренер домаће екипе дао је шансу свим играчима тако да су до краја меча ту велику разлику одржавали. Екипа је наступила у саставу: Капор 4, Томић 8, Станић 8, Чуч 17, Блануша 4, Латиновић 5, Миљковић 11, Бољац 14, Мартиновић 6, Лабанац 5, Павловић 6, Угрчић 13. Следеће 4. коло игра се за викенд у ком „Свети Ђорђе“ гостује у Панчево домаћој екипи „Крис Крос“ где се очекује још једна сигурна победа „светаца“.

22.10.2016.

У 4. колу Прве мушке регионалне лиге КСВ (група север) кошаркаши Светог Ђорђа савладали су у Панчеву домаћу екипу „Крис-Крос“ резултатом 77:97. Од почетка меча видело се да су Житиштани квалитетнија екипа,  константно су водили и били нападачки изузетно расположени. За домаћу екипу наступио је бивши играч Светог Ђорђа,  Немања Бордош који је био најефикаснији са 30 поена (4 тројке). Чета тренера Милана Боснића и његовог помоћника Ненада Вигњевића наступила је у саставу : Капор, Томић 5, Станић, Чуч 8, Блануша 2, Латиновић 19, Миљковић 6, Бољац 16, Мартиновић 26, Лабанац, Ђокић, Угрчић 15. Није наступао повређени Никола Влајић који ће бити спреман за следеће коло а на мечу највише су се истакли Мартиновић (2 тројке),  Латиновић (4 тројке), Бољац (2 тројке)… Следеће 5. коло игра се у суботу 29.10.2016. са почетком у 20х у Житишту гостује кошаркашки клуб „Железничар“ из Инђије и биће то прилика капитена Марка Бољца и његових саиграча да наставе победничку серју која их води ка циљу а то је Савезни ранг такмичења.